Co to jest Imprezowe Lustro?

IMPREZOWE FOTOLUSTRO jest połączeniem zaawansowanego technologicznie urządzenia multimedialnego oraz stylowego i pokaźnego (60”) lustra w pozłacanej lub posrebrzanej ramie które w sposób interaktywny (dotykowy) a jednocześnie niezwykle intuicyjny i prosty przeprowadza uczestników zabawy przez proces wykonania serii zdjęć stanowiących fantastyczną pamiątkę zarówno dla samych uczestników jak i organizatorów imprezy. W zabawie z IMPREZOWYM LUSTEM może wziąć udział każdy niezależnie od wieku co stanowi jego bardzo duży atut i gwarantuje szerokie grono uczestników na każdej imprezie.

IMPREZOWE FOTOLUSTRO jest efektownym, stylowym i znacznie bardziej funkcjonalnym następcą wszelkiego rodzaju fotobudek królujących w ostatnich latach na różnego rodzaju eventach. IMPREZOWE LUSTRO daje możliwość uchwycenia na zdjęciu całej osoby w pionie (lub kilku osób) jak również uczestnicy zabawy widząc się w odbiciu lustra sprowokowani są do strojenia niewybrednych min oraz przybierania niezwykłych póz które po wydrukowaniu zdjęcia stają się elementem powszechnego rozbawienia.

biale dol
Jak to działa? To proste:
Krok
Uczestnik zabawy staje przed IMPREZOWYM FOTOLUSTREM które…ożywa!!! Na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA pojawiają się animacje które w języku polskim zachęcają do zabawy podobnie jak „głos” który podpowiada uczestnikowi odpowiednie zachowania. Uczestnik DOTYKOWO wybiera format zdjęć jakie chce otrzymać (pocztówka w 10x15 lub paski 5x15) i zabawa się rozpoczyna!
Krok
Animacja na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA oraz lektor prowadzą uczestnika przez proces wykonania serii 3 zdjęć w trakcie której uczestnik będzie miał „chwilę oddechu” aby do każdego zdjęcia móc ubrać się w inne jajcarskie gadżety. Po wykonaniu serii 3 zdjęć na tafli IMPREZOWEGO LUSTRA pojawi się projekt zdjęcia który uczestnik zabawy będzie mógł…PODPISAĆ!!!
Krok
Po kilku sekundach uczestnik otrzyma „świeżutkie” i „jeszcze ciepłe” zdjęcie które stanowić będzie fantastyczną pamiątkę!!!
biale gora
Wymagania

Olbrzymim atutem IMPREZOWEGO LUSTRA jest praktycznie…brak wymagań! Poza potrzebą 3m x 3m przestrzeni oraz dostępu do zasilania 230V IMPREZOWE LUSTRO dopasuje się do każdych warunków lokalowych a jego atrakcyjność wizualna i wymienność ram (pozłacane lub posrebrzane) pozwoli wpisać się w motyw przewodni każdej imprezy okolicznościowej lub firmowej.

Jakieś dodatkowe atuty?
  • zdjęcia wykonywane przez IMPREZOWE LUSTRO charakteryzują się bardzo dobrą jakością, pełnią koloru i ostrością;
  • liczba wydrukowanych zdjęć podczas realizacji usługi IMPREZOWEGO LUSTRA jest nieograniczona;
  • organizator eventu zamawiający usługę IMPREZOWEGO LUSTRA będzie miał możliwość doboru tła (szablonu) z pośród 100 propozycji oraz wprowadzenia nazwy eventu (np. imiona pary młodej wraz z datą, nazwy firmy, logo firmy) które zamieszczone będzie na każdym wydrukowanym zdjęciu;
  • posrebrzana rama do IMPREZOWEGO LUSTRA wyposażona jest w dodatkowe oświetlenie LED które dopasowuje się kolorystycznie do wystroju lokalu w którym odbywa się event;
  • dostęp do zamkniętej galerii zdjęć na naszej stronie WWW w której przez 3 miesiące dostępne będą do pobrania zdjęcia z danego eventu – hasło do galerii przekazane będzie wyłącznie organizatorowi eventu;
  • po zakończeniu zabawy z IMPREZOWYM LUSTREM organizator eventu otrzyma PENDRIVE oraz FOTOALBUM ze wszystkimi zdjęciami wykonanymi podczas zabawy wraz z możliwością wrzucenia ich na FACEBOOK;
  • uczestnicy zabawy otrzymują dostęp do kilkudziesięciu przeróżnych jajcarskich gadżetów takich jak śmieszne okulary, kapelusze, wąsy, peruki, tabliczki itd.
  • profesjonalne podejście zarówno na etapie ustalania warunków współpracy jak również samej realizacji usługi;
zapraszam imprezowe lustro
Logo Logo
biale dol
Agencja Eventstyle
Jesteśmy agencją eventowo-promocyjną zajmującą się kompleksową organizacją zarówno dużych imprez kulturalnych i sportowych jak również kameralnych eventów promocyjno-rozrywkowych takich jak imprezy firmowe, eventy integracyjne, konferencje i szkolenia czy też imprezy dla dzieci. Nasze usługi skierowane są zarówno do firm, instytucji publicznych i organizacji pozarządowych jak również do klientów indywidualnych. Celem agencji jest kreowanie niezapomnianych i wyjątkowych wydarzeń które na zawsze pozostaną w pamięci uczestników. Podejmując się organizacji każdego eventu zwracamy uwagę na najmniejsze detale gdyż bardzo często to właśnie one decydują o końcowym sukcesie całego przedsięwzięcia. Działamy głównie na obszarze Województwa Podkarpackiego, posiadamy jednak wieloletnie doświadczenie w organizacji różnego rodzaju działań promocyjnych zarówno w kraju jak i za granicą. Zapraszamy do współpracy!
więcej o Eventstyle
Logo Logo